Окупанти продовжують тероризувати жителів Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За сьогодні атакували громади району 7 разів. Запустили 3 дрони-камікадзе та обстріляли з артилерії.
У райцентрі постраждала 57-річна жінка, її госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Через обстріли виникло 2 пожежі, вогнем знищено гараж та легковий автомобіль, пошкоджено 18 приватних будинків, 7 господарських споруд, приватне підприємство, 3 гаражі, 3 автомобілі, лінії електропередачі та сонячні панелі.
За уточненими даними від ранкових атак у Нікополі була пошкоджена і релігійна установа.

Юлія Олександрова









