5 травня православні українці відзначають Велике Свято Воскресіння Христового.
У цей день ми вітаємо один одного словами: Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Та згадуємо дивовижне Воскресіння Ісуса Христа, який був розп’ятий за гріхи людства та помер на хресті. Наш Господь спокутував своїми стражданнями гріх кожного з нас.
А тепер Він допомагає нам з Небес.
Сьогодні із самого ранку дніпряни прямували до храмів міста, аби прославити Христа та освятити паски та крашанки.
Храми були повні вірян, які йшли цілими родинами.
Тож нехай Христос воскресне у серці кожного з вас! Нехай буде абсолютна Перемога над злом і ворогом! Нехай буде мир на нашій землі та спокій і щастя у кожній родині!
Зі Світлим Святом Великодня!

Юлія Олександрова









