Учасниками забігу стали близько 200 людей, у тому числі, родичі полонених.
Марафон проводять з метою нагадати суспільству про українських військовополонених, які вже третій рік перебувають у неволі, а також про безвісти зниклих бійців.
Під час забігу учасники збирали кошти на автівки для ЗСУ.
Фото: Суспільне

Софія Світла









