У Дніпрі пройшли урочистості до Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дніпряни вшанували памʼять тих, хто відважно боронив людство від нацизму.
Зранку 8 травня до меморіалу «Вічний вогонь» квіти пам’яті поклали представники влади міста і області, правоохоронці, рятувальники та небайдужі містяни.
Низький уклін всім, хто боровся з нацизмом на фронті та в тилу! Хто віддав життя за рідну землю, мирне небо та нашу свободу. Світла пам’ять і вічна шана!

Софія Світла









