Окупанти сьогодні били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Від ранку і до вечора окупанти били по Нікопольщині. Загалом – 17 атак дронами-камікадзе і артилерією.
Гатили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадам.
Горіло приватне підприємство, пошкоджено 12 приватних будинків, 6 господарських споруд, авто, інфраструктурний обʼєкт, лінії електропередачі та газогін.
На щастя, люди неушкоджені.

Юлія Олександрова









