У Дніпрі 26-річний розбійник зайшов разом із 68-річною жінкою в ліфт, там він почав погрожувати постраждалій пістолетом. В результаті, зірвав з її шиї золотий ланцюжок з кулоном та втік.
Злочин стався 7 травня, близько 16.30, в Індустріальному районі міста.
Оперативникам вдалося розшукати та затримати злодія. Виявилося, що 26-річний дніпрянин вже мав проблеми із законом. У нього вилучили стартовий пістолет та набої. Викрадене майно зловмисник встиг здати до ломбарду.
Грабіжнику загрожує до 15 років тюрми.

Інна Кот









