Сьогодні окупанти атакували область ракетами, БпЛА та артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти вдарили 12 разів по Нікопольщині. Запустили 9 дронів-камікадзе і тричі обстріляли з артилерії.
Пообіді через обстріл у Нікополі постраждала 61-річна жінка, її госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Також гатили по Мирівській, Покровській та Марганецькій громадам. Загалом у районі 7 приватних осель, інфраструктурний обʼєкт, 4 господарські споруди та стільки ж парників, автівка, гараж та лінії електропередачі.
Гучно було й у Синельниківському районі. Але все добре, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









