У Дніпрі з 4 травня запрацював ретротрамвай.
Він перевозить пасажирів історичним маршрутом: від Залізничного вокзалу – до вулиці Центральної.
Ретротрамвай працює лише у вихідні дні. Поки що він курсуватиме з 11:00 до 19:00. А коли вже буде стабільно тепло, то планують зробити графік з 8:00 до 21:00.
Про це повідомили у департаменті транспорту.
Цей вагон — візитівка нашого міста. Працюватиме він до перших холодів. Орієнтовно — до середини або кінця вересня.
Інтервал руху цього трамваю – близько 30 хвилин.
Проїзд коштує 9 гривень. Пільги на цьому ретротрамваї не діють, оскільки цей маршрут екскурсійний.
Тож сьогодні і завтра можна покататися з вітерцем!

Юлія Олександрова









