Окупанти сьогодні били по Нікополю, Мирівській і Марганецькій громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог вдарив 6 разів по Нікопольщині. Били дронами-камікадзе і артилерією по Нікополю, Мирівській і Марганецькій громадам.
У Нікополі пошкоджений будинок, господарська споруда та газогін.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









