Окупанти знову атакували Нікополь БпЛА.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора пізно ввечері окупанти запустили дрон-камікадзе по Нікополю.
На щастя, обійшлося без руйнувань та постраждалих.
В інших громадах області ніч минула спокійно.
Юлія Олександрова









