Сьогодні окупанти атакували балістикою Дніпро. Також від обстрілів страждала Нікопольщина.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день було 16 атак по Нікопольщині. Окупанти запустили 13 дронів-камікадзе і тричі обстріляли район з артилерії.
Били по райцентру, Покровській та Мирівській громадам.
Спрямували дрон на територію підрозділу ДСНС, там вибито вікна пожежного депо. На щастя, наші рятувальники не постраждали.
Також в районі пошкоджено агрофірму, сталася пожежа на підприємстві, зачепило гуртожиток освітнього закладу, приватну оселю і вантажівку.
Вдень ворог вдарив ракетою по Дніпровському району. Сталася пожежа, яку вгамували рятувальники.
На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









