Дитина йшла сама по вулиці Новокримській.
Небайдужі містяни викликали поліцію.
Патрульні опитали людей, з’ясували, де мешкає дитина та зателефонували батькам.
Вони прибули на місце та пояснили, що залишили сина на старших дітей.
А ті не помітили, як малюк вийшов із дому.
Маленького мандрівника повернули батькам та провели з ними профілактичну бесіду.
Софія Світла









