Знову Нікопольщина була під ворожим вогнем.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Нікопольщину не залишають у спокої. Вчора ввечері ворог обстріляв з артилерії одне з сіл Покровської громади.
На ранок окупанти продовжили обстріли району. Поцілили по Марганецькій та Червоногригорівській громадам.
Наслідки обстрілів наразі уточнюються.
Юлія Олександрова









