Окупанти сьогодні били по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько десятка атак по Нікопольщині. Окупанти били дронами-камікадзе та артилерією по райцентру, Мирівській та Марганецькій громадам.
У Нікополі постраждала 69-річна жінка, її госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Пошкоджено 25 будинків, 17 господарських споруд, магазин, приватне підприємство, 3 легкові автівки, вантажівка і мікроавтобус, будівля, що не експлуатувалася, 2 теплиці, 4 лінії електропередачі, з десяток сонячних панелей і газогін.

Юлія Олександрова









