3 червня окупанти атакували два райони області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-19 атак по Нікопольщині. Від ранку до вечора ворог бив по району дронами-камікадзе й артилерією.
Гатили по Нікополю, Мирівській, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадам.
Пошкоджене комунальне підприємство, інфраструктурні обʼєкти, декілька автомобілів, господарська споруда, парник, газогін та з десяток сонячних панелей.
Також у Криворізькому районі ворожий безпілотник влучив у заправку.
Головне, що всюди обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









