5 червня окупанти півтора десятки разів били по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько півтора десятки атак по Нікопольщині. Окупанти били дронами-камікадзе й обстрілювали район артилерією.
Найбільше дісталося Нікополю.
Від ворожих ударів постраждали двоє чоловіків 48 та 24 років. Їм надали усю необхідну медичну допомогу, будуть оговтуватися вдома.
Пошкоджена багатоповерхівка, 16 приватних будинків, адмінбудівля, бібліотека, магазини, їдальня, релігійна установа.
Через влучання дронів загорілися автівки, вогонь оперативно приборкали рятувальники.
Зачепило 4 господарчі споруди, 4 будівлі, які не експлуатуються, теплицю, гаражі, декілька автівок, автобус, навантажувач, газопровід та лінії електропередачі.
Також ворог атакував Мирівську та Покровську громади. На щастя, там обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









