Ворог знову бив по Нікопольщині дронами-камікадзе та артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог знову тероризував мирних жителів Нікопольщини.
Постраждали двоє чоловіків 47 та 49 років, а також 85-річна жінка. Але все добре, лікуватимуться вдома.
За день окупанти запустили 7 дронів-камікадзе по Нікополю та Мирівській громаді. А також обстріляли райцентр з артилерії.
Пошкоджені 8 житлових будинків, 5 господарських споруд, теплиці, більше двох з половиною десятків сонячних панелей, лінія електропередачі. Знищено екскаватор, ще один – пошкоджений.
Уламки збитого у Новомосковському районі російського БпЛА пошкодили приватний будинок.
Зранку було гучно в одній з громад на Синельниківщині.

Юлія Олександрова









