Сьогодні був важкий день на Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Трагічна пʼятниця. Через ворожі обстріли у Нікополі загинула 71-річна жінка. Окупанти вдарили артилерією по її будинку.
Загалом за день по району було більше десятка атак. Практично всі удари були спрямовані на райцентр, також обстріляли й Марганецьку громаду.
Пошкоджена багатоповерхівка, декілька приватних осель, господарських споруд, обладнання комунального підприємства, релігійна установа, інфраструктурний обʼєкт, 4 лінії електропередачі, автомобіль, свійська худоба й парник.

Юлія Олександрова









