Завершили ремонт сходів, які ведуть від Січеславської набережної до мосту, що з’єднує парк Шевченка з Монастирським островом. Про це повідомляє Інформатор.
Сходи були побудовані у 2007 році.
Вони перебували в аварійному. Під час ремонту прохід був закритий.
Відучора сходами знову можуть користуватися містяни.
В ході ремонту старі сходи було демонтовано.
Комунальники встановили нові дерев’яні сходи та пофарбували металеві конструкції.
Загальна площа сходів складає близько 180 квадратних метрів.

Юлія Олександрова









