Сьогодні у Нікополі окупанти поранили трьох жінок.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Через ворожі обстріли у Нікополі постраждали три жінки 44, 71 та 86 років.
Їм надали медичну допомогу, але все добре, лікуватимуться вдома.
Загалом за день по району було близько десятка атак. Били по Нікополю та Марганецькій громаді. Скидали боєприпаси з БпЛА, запускали дрони-камікадзе й обстрілювали з артилерії.
Пошкоджені підприємства, 12 приватних осель, 4 господарські споруди, вантажні та легкові автомобілі, лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









