У Павлограді п’ятимісячна дівчинка загинула від удару струмом.
Відомо, що дитина спала разом з батьками. Вранці вони побачили, що донька мертва.
Зі стіни була вирвана розетка.
На руці дитини виявили опік.
Ймовірно, її вдарило струмом.
Деталі трагедії з’ясовують правоохоронці.
Інна Кот









