Окупанти били по Нікопольщині артилерією й дронами-камікадзе.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти цілий день гатили по Нікопольщині. Били артилерією й дронами-камікадзе.
Ворог цілив по самому Нікополю та Мирівській громаді. Пошкоджені 2 багатоповерхівки, 14 приватних осель, 7 господарських споруд, підприємства, інфраструктурні обʼєкти, декілька автівок, екскаватор, 3 парники, лінії електропередачі, газогони та з десяток сонячних панелей.
Головне, що ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









