Вчора на Нікопольщині було затримано 44-річного водія, який
проїжджаючи на авто через блокпост, не виконав вимоги поліцейських та почав тікати.
Під час переслідування автомобіль
втікача зіткнувся з припаркованим на стоянці іншим авто. Однак, порушник все одно продовжив тікати.
Правоохоронцям вдалося його наздогнати та затримати. Втікача передали СОГ. Деталі інциденту з’ясовує слідчий.

Інна Кот









