Стало відомо, у якому стані перебувають поранені внаслідок ворожої атаки по Криворізькому району у ніч на 20 червня.
До лікарні Кривого Рогу після атаки звернулися двоє людей, повідомляє Суспільне.
За словами головної лікарки одного з медзакладів міста пані Олени, це чоловіки віком 30 та 41 року.
У одного пацієнта медики діагностували опікову травму, він у стані середньої тяжкості. Інший лікується вдома, внаслідок вибуху він отримав контузію.
Юлія Олександрова









