Сьогодні окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти близько десятка разів атакували Нікопольщину. Били дронами-камікадзе, артилерією, скидали боєприпаси.
Цілили по самому Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадам.
Пошкоджені 7 приватних будинків, 3 господарські споруди, ще одна – зруйнована, зачепило інфраструктурний обʼєкт, 2 лінії електропередачі, стільки ж газогонів, сонячні панелі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









