Окупанти поранили трьох чоловіків на Дніпропетровщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За інформацією від Укренерго вночі росія завдала масованого удару по обʼєктах цивільної енергетичної інфраструктури
України.
В нашій області оборонці неба збили 5 ворожих шахедів та 4 ракети на Нікопольщині, Криворіжжі й Синельниківщині.
Є наслідки атак у Криворізькому та Нікопольському районах.
Постраждали чоловіки 30, 41 і 63 років. Двоє з них госпіталізовані в стані середньої тяжкості.
У Нікопольському районі зачепило 7 приватних осель, 5 господарських споруд, автівки та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









