Вперше за останній час у Кривому Розі четверо людей захворіли сальмонельозом. Це одна родина, троє серед них – діти.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
Через спеку у регіоні продовжує зростати сезонна захворюваність гострими кишковими інфекціями. Минулого тижня виявили 168 випадків.
Трапляються й поодинокі випадки коклюшу – зареєстрували 6 хворих.
Захворюваність на коронавірус спадає. Ним заразилися 65 мешканців нашої області. Це на 27% менше, ніж минулого тижня.
Знижується й захворюваність на ГРВІ – в області зареєстрували 3737 випадків, що менше на 12,3%.
Юлія Олександрова









