Ворог запустив ракету на Кривий Ріг та обстріляв Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Через ворожий ракетний удар по Кривому Рогу постраждали двоє чоловіків 60 та 22 років. Їм надали усю необхідну допомогу.
Пошкоджений продовольчий склад, сталася пожежа, її загасили.
Ворог цілий день гатив по Нікопольщині. Близько півтора десятка атак.
Внаслідок ворожого артобстрілу у Нікополі постраждала 71-річна жінка. В неї осколкові поранення. Невідкладну допомогу надали, лікуватиметься вдома.
Окупанти гатили не тільки по райцентру, але й по Марганецькій, Мирівській та Покровській громадам.
Пошкоджені 12 приватних осель, 11 господарських споруд, інфраструктурний обʼєкт, 2 автівки, гараж, лінії електропередачі й газогони.

Юлія Олександрова









