Окупанти обстріляли Нікополь, Марганецьку та Мирівську громади.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти вчора 5 разів з вечора і до ночі атакували Нікопольський район.
Запустили 2 дрони-камікадзе по Нікополю, а також обстріляли з артилерії райцентр, Марганецьку та Мирівську громади.
Загалом випустили більше десятка снарядів. На щастя, ніхто не постраждав.
На ранок ворог знову вдарив по Нікополю з артилерії. Наслідки наразі уточнюються.
За уточненою інформацією, через вчорашню ракетну атаку на Кривий Ріг потрощені вікна у будівлях трьох навчальних закладів. Понівечені складські приміщення з десятка приватних підприємств. Ще в одного – побитий офіс. Зачепило легкове авто.

Юлія Олександрова









