Ворог увечері та вранці знову тероризував Нікополь.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері ворог обстріляв Нікополь з артилерії.
На ранок атаки поновилися, по Нікополю запустили 5 дронів-камікадзе.
Пошкоджені 2 вантажівки та легкове авто, а також інфраструктурний обʼєкт.
Які ще наслідки, наразі уточнюється.

Юлія Олександрова









