Окупанти били по Нікополю, Мирівській, Покровській та Червоногригорівській громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти 14 разів атакували Нікопольщину. Дронами-камікадзе й артилерією.
Цілили по Нікополю, Мирівській, Покровській та Червоногригорівській громадам.
Через ворожий обстріл у Нікополі пошкоджений магазин, 10 приватних будинків, автомобіль, 7 господарських споруд, ще одна – знищена, зачепило й лінію електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









