Ворог знову атакував Нікополь та Мирівську громаду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора пізно ввечері ворог атакував Нікополь та Мирівську громаду з артилерії.
У райцентрі постраждала 66-річна жінка. Її госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Загалом окупанти запустили по району близько двох з половиною десятків снарядів. Сталося декілька пожеж, знищено приватний будинок, господарську споруду й теплицю.
Пошкоджено 15 приватних осель, 14 господарських споруд, лікарню, поліклініку, зачепило автівки та машину для надання медичної допомоги.
Під удар потрапив магазин, церковна лавка, інфраструктурний обʼєкт, газогони та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









