Сьогодні з 13:00 у Дніпропетровській області застосовані аварійні відключення електрики.
Їх введено через складну ситуацію в енергосистемі, – повідомили у ДТЕК.
Графіки наразі не діють. Світло може зникнути у будь-який час.
З 13:00 до 23:00 введено збільшений обсяг обмежень.
Зарядіть ґаджети та павербанки!
Софія Світла









