Окупанти били по Мирівській та Марганецькій громадам.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора пізно ввечері ворог тричі атакував Нікопольщину.
Били артилерією по Мирівській та Марганецькій громадам, запустили і дрон-камікадзе по останній.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
За уточненою інформацією, від вчорашніх обстрілів по району пошкоджено ще 2 будинки, господарська споруда, теплиця та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









