Музеї облаштують у 4-х закладах середньої освіти.
У ліцеї № 23 з’явиться військово-історичний музей,
у СШ № 44 – історичний музей, СЗШ № 101 – етнографічний музей,
у гімназії № 11 — історико-краєзнавчий музей.
Ці заклади перемогли у міському конкурсі-огляді музеїв при закладах загальної середньої освіти.
Членами журі були працівники музеїв міста. Усі переможці отримали сертифікат на проведення реекспозиції (оновлення) своїх музеїв.
До кінця серпня в усіх 4-х школах проведуть ремонтні роботи, аби музеї відповідали сучасності.

Софія Світла









