Сьогодні знову є сумні наслідки ворожих обстрілів на Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти знову цілий день поливали вогнем Нікопольський район.
Через ворожу атаку постраждала 18-річна дівчина, але все добре, вона лікуватиметься вдома.
Ворог цілив по райцентру, Покровській, Марганецькій та Червоногригорівській громадам.
Пошкоджено 5 приватних осель, сталося декілька пожеж, які оперативно загасили. Зачепило інфраструктурні обʼєкти, господарську споруду, 2 теплиці, газогін та лінію електропередачі.

Юлія Олександрова









