Окупанти сьогодні цілили по Нікополю, Мирівській, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти вгатили прямо по мирних людях на вулицях міста. Через ворожі атаки загинули дві жінки 61 та 86 років.
Постраждали 10 місцевих мешканців, серед них – двоє дітей, хлопці 17 та 9 років.
Загалом за день по району вдарили більше півтора десятка разів. Цілили по Нікополю, Мирівській, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджені 2 освітніх заклади, амбулаторія, адміністративна будівля, магазини, салон краси, банк, 3 багатоповерхівки, агрофірма, 5 приватних осель, 7 автівок, інфраструктурний обʼєкт, 4 господарські споруди.

Юлія Олександрова









