У Дніпрі на 4 липня оголошено траур. Про це повідомив мер Борис Філатов.
На держустановах приспустять державні прапори.
Відмінять усі розважальні заходи.
На зараз відомо, що окупанти вбили у Дніпрі 5-х мирних мешканців. 39 людей постраждали.
Світла пам’ять безневинним жертвам!
Софія Світла









