Вчора ввечері під час атаки ворога у Нікополі запалав житловий будинок.
Надзвичайники оперативно розпочали ліквідовувати пожежу.
І саме в цей час ворог підступно атакував вогнеборців.
Внаслідок влучання пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль.
На щастя, рятувальники встигли перейти в укриття, тож ніхто не постраждав.
Аби транспортувати рятувальників та вціліле обладнання, до місця події рушив вантажний автомобіль пожежно-рятувального підрозділу.
Проте ворог знову наніс прицільний удар, пошкодивши транспортний засіб.
Лише за наступної спроби, у коротку перерву між атаками, вдалося евакуювати рятувальників.
Та на цьому російські загарбники не зупинились. Вони продовжили обстріли, через що виникли нові пожежі.
Так, після опівночі внаслідок влучання виникла пожежа на підприємстві, також зайнялись декілька гаражів у гаражному кооперативі.
На ранок обидві пожежі ліквідовані.

Юлія Олександрова









