ППО збила ударний дрон над областю. Також окупанти знову атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворожий шахед вночі збили наші оборонці неба над областю.
Продовжились і атаки на Нікопольщину.
Вчора ввечері та сьогодні вранці ворог бив артилерією та дронами по Марганецькій громаді і Нікополю. Зачепило інфраструктуру.
За уточненою інформацією, від вчорашніх артобстрілів у Мирівській громаді пожежа знищила 4,7 га пшениці.
На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









