У Дніпрі 39-річний майстер з ремонту дрібної побутової техніки Юрій виграв головний приз “Лото-Забава” – 190 тисяч гривень.
Це перший його великий виграш за 12 років гри.
До цього вигравав не більше 100 гривень.
На свій щасливий тираж він придбав три білети по 30 гривень.
Дніпрянин каже, що поки не знає,
як витратить гроші, але, ймовірно, вони підуть на побутові потреби.
З виграшу він повинен сплатити 19,5% податків.
Софія Світла









