Окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері та вночі ворог атакував Нікопольщину. Били по райцентру та Марганецькій громаді.
Обстрілювали артилерією і запустили дрон-камікадзе. У Нікополі пошкоджена приватна оселя, господарська споруда, зачепило й інфраструктуру.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









