Сьогодні ворог бив по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько двох десятків атак по Нікопольщині.
Ворог бив по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах. Окупанти гатили з артилерії і дронів-камікадзе.
Сталася пожежа, пошкоджене підприємство, знищені 4 автівки, ще 17 – пошкоджені, зачепило вантажівки, мопед, приватну оселю, господарську споруду, газогін та лінію електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









