Знову ворог атакував Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти били по Нікопольщині дронами-камікадзе. Цілили по райцентру, Червоногригорівській та Марганецькій громадах. Пошкоджена інфраструктура.
Вранці атаки продовжились. Знову вдарили по одному з населених пунктів Червоногригорівської громади.
Головне, що ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









