На дорозі Дніпра конфлікт з мотоциклістом водій «BMW» вирішив за допомогою зброї.
Спочатку водій розпилив газовий балон, а потім вистрелив в бік потерпілого з травматичного пістолета. Внаслідок події керманич мотоцикла отримав поранення.
24 липня близько 21.00 до поліції надійшло повідомлення про стрільбу на вулиці Набережна Перемоги у місті Дніпро. Правоохоронці встановили, що на проїзній частині дороги між 25-річним водієм автомобіля «BMW» та водієм мотоцикла стався конфлікт, через який 30-річного потерпілого було травмовано.
На місці події правоохоронці вилучили пістолет та стріляні гільзи. Водія автівки поліцейські затримали.
25 липня чоловіку повідомили про підозру.

Інна Кот









