Окупанти сьогодні цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог не припиняв атаки по Нікопольщині. Через обстріли у райцентрі постраждав 75-річний чоловік. Його госпіталізували з осколковими пораненнями у тяжкому стані.
Окупанти цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах. Били артилерією і дронами-камікадзе.
Пошкоджені 12 приватних будинків, адміністративна будівля, 2 господарські споруди, інфраструктура, автомобіль і газогони.

Юлія Олександрова









