Ворог продовжує терор мирних жителів Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ввечері окупанти вдарили з артилерії і дронами-камікадзе по Нікопольщині. Цілили по Мирівській та Марганецькій громадах. Пошкоджений парник.
Зранку спрямували дрони-камікадзе по Нікополю. Зайнялася приватна оселя.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









