Ворог сьогодні бив по Нікополю, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог атакував Нікопольщину більше десятка разів. Били артилерією і дронами-камікадзе по райцентру, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах.
Пошкоджена господарська споруда, паркан та інфраструктура. Головне, що ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









