Ворог сьогодні спрямував свої снаряди на Нікопольщину та Криворіжжя.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Цілий день окупанти обстрілювали Нікопольщину з артилерії. Запустили близько трьох десятків снарядів.
Цілили по райцентру, Покровській та Марганецькій громадах.
Пошкоджені 14 приватних будинків, загорілася господарська споруда, ще 5 – пошкоджені, зачепило гараж та лінії електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
З важкої артилерії ворог атакував і Криворіжжя.
Інформація уточнюється.

Юлія Олександрова









