Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі в області було гучно. Наші оборонці неба збили ворожий «шахед».
З вечора і до ранку ворог не припиняв атаки по Нікопольщині. Били з артилерії, «градами» та дронами-камікадзе.
Окупанти цілили по райцентру, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Сталося декілька пожеж, пошкоджена приватна оселя, господарська споруда, будівля, що не експлуатувалася, інфраструктура.
За уточненою інформацією, від вчорашніх ударів по району сталася пожежа, пошкоджені 3 підприємства та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









